Akce z let 2011 - 2013

Úžasný úspěch

15. 5. 2012

 

Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu

            Naše základní škola se v letošním školním roce zapojila do soutěže Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu. Tato  soutěž vznikla propojením projektů Věnuj mobil a Recyklohraní. Do soutěže se zapojilo 420 českých škol, z nichž naše škola získala 2. místo, s průměrem 4,2 mobilu na jednoho žáka. Společnost ASEKOL vybrané telefony zkontroluje a funkční přístroje předá prostřednictvím sdružení Život dětem dětským domovům. Ostatní nefunkční telefony budou ekologicky zrecyklovány.

           15.5. si pátý ročník s paní ředitelkou Jirkovou a paní učitelkou Šebestovou dojel do sídla T- Mobile v Praze pro převzetí ceny, které bylo spojeno s programem, děti se dozvěděly, jak se natáčejí reklamy, byl pro ně připraven hezký raut, nejvíce jim chutnalo ovoce namočené v čokoládové fontáně. Nikdo se nezapomněl vyfotit u vykuněné motorky ve vstupní hale firmy.

           Za 2. místo připravujeme jednodenní výlet pro 30 dětí naší základní školy, který se uskuteční 14.6. a pojedeme do Aquamarien v Marienbergu. Už se všichni moc těší.

                                                                                       Mgr. Monika Šebestová

  

 

yesÚžasný úspěch zažila naše škola díky žákům čtvrté a páté třídy s paní učitelkou

Monikou Šebestovou.

 Žáci se svojí učitelkou se zapojili do soutěže v rámci Recyklohraní. Seber co nejvíce starých mobilů! To bylo zadání soutěže, kterou finančně podporovala firma T- mobil. Podařilo se jim získat k recyklaci tolik starých mobilů, že v celé republikové soutěži získali druhé místo. 15. května 2012 byli pozváni do Prahy do sídla T- mobilu, aby převzali odměnu. Dostali poukaz na jednodenní výlet. Jak prožili celý akt předávání i cestu do Prahy si můžete přečíst v přilohách.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
predvani seku, Jakub.odt Úžasný úspěch 90.3 Kb
recyklohraní, Matěj.doc Úžasný úspěch 47.1 Kb