Aktuality

Pomůcky do školy

Pomůcky pro žáky 1. ročníku

tužky, č. 1,2, guma, pera, pastelky, fixy, pravítka (30cm  a 15cm), vodové barvy KOH –I-NOOR, tempery, štětce (č. 4, 6, 8, jeden plochý), lepidlo tyčkové a Herkules, ořezávátko, obaly na sešity a učebnice, nůžky, zmizík, cvičební úbor (cvičky, tričko, tepláky, bunda, botasky, mikina, trenýrky), plášť nebo stará košile na výtvarnou výchovu, podložka na laviciPomůcky pro žáky pro žáky  2. - 5. ročníku
 (nemusíte kupovat nové pomůcky):

Tužky, č. 1, č. 2, č. 3, 2 pera, pastelky, fixy, pravítka (30cm  a 15cm),
vodové barvy (nejlépe značka Koh-i-noor), tempery, štětce (č. 4, 6, 8, jeden plochý),
lepidlo, trojúhelník s ryskou, ořezávátko, kružítko a tuhy, obaly na sešity (průhledné, A4,A5),
nůžky, cvičební úbor (cvičky, tričko, tepláky, bunda, botasky, mikina, trenýrky),
plášť nebo stará košile na výtvarnou výchovu, hadr na VV, podložka na lavici.